دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان 01731844000 sport@gau.ac.ir


 فعالیت :  برگزاری مسابقات فوتسال به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگانبه مناسبت روز دانشجو، یک‌دوره مسابقات ورزشی در رشته فوتسال در دانشگاه برگزار شد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه در این خصوص گفت: بنا به درخواست دانشجویان دانشگاه یک دوره مسابقات ورزشی در رشته فوتسال با عنوان جام پاییزه ۹۸ با همکاری معاونت دانشجویی و اداره تربیت بدنی دانشگاه از ۲۵ آبان ماه در دانشگاه آغاز شد.

مهندس سپهری افزود: در این مسابقات ۶۳ ورزشکار در قالب ۷ تیم ورزشی حضور داشتند.

وی تصریح کرد: مسابقات اختتامیه در تاریخ ۱۹ آذر ماه برگزار شد که درنهایت تیم‌های اتحاد ۹۵،شاهین،دکتری به ترتیب مقامهای اول،دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

لازم به ذکر است: در جام پاییزه ۹۸ ، محمد واحدی از تیم کانون همیاران و مهدی حسینعلی پور از تیم قناری به عنوان بازیکنان اخلاق و رضا نیکخواه از تیم اتحاد ۹۵ عنوان بهترین دروازه‌بان همچنین حسین بوعلی به عنوان آقای گل،جوایز انفرادی این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

وی در پایان ضمن عرض خسته نباشید به بازیکنان، سرپرستان، مربیان، تماشاگران، مسئولین از ریاست محترم دانشگاه دکتر نجفی نژاد، معاون دانشجویی دکتر هزار جریبی، معاون پژوهشی و فناوری دکتر رضایی ، مدیر امور دانشجویی مهندس ملاحسینی، مسئول دفتر ریاست دانشگاه مهندس آمر و کارکنان اداره تربیت‌بدنی دانشگاه تشکر کرد.


فرستنده :
کارشناس تربیت بدنی

تاریخ آخرین بروزرسانی :
13 بهمن 1398 - 09:18

تعداد بازدید :
74

ارتباط با ما

آدرس

گرگان – میدان بسیج

شماره تماس

01731844000

پست الکترونیک

sport@gau.ac.ir